Nota prawna

Prawo własności.

Wszelkie prawa do strony biletykolejowe.ukraina.edu.pl są zastrzeżone. Właścicielem domeny ukraina.edu.pl oraz niniejszego serwisu jest spółka prawa łotewskiego o nazwie EUROSTRADA. Niniejszym zezwalamy na bezpłatne ściąganie ze strony rozkładów jazdy, w tym ich publikowanie na innych stronach internetowych przy pozostawieniu aktywnego linka do naszej strony.

Publikowane treści

Zastrzegamy, że ceny biletów kolejowych oraz ceny usług pośrednictwa opublikowane na stronach niniejszego serwisu internetowego nie są wiążącą ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i mają charakter wyłącznie informacyjny.
Zastrzegamy sobie swobodne prawo dokonywania w każdym czasie aktualizacji, modyfikacji, usuwania i dodawania informacji umieszczonych w witrynie internetowej, bez konieczności wcześniejszego powiadamiania o tym Użytkowników witryny. Zastrzegamy również możliwość zawieszenia na stałe lub czasowo prowadzenie portalu lub też ograniczyć dostępność pewnych jego opcji lub usług (bez powiadomienia Użytkowników witryny).

O spółce

Spółka EUROSTRADA działa na unijnym rynku od marca 2012 roku. Koncentrujemy się na dostarczaniu usług informacyjnych polskim turystom, usług turystycznych polskim firmom oraz usług promocyjnych.
Dane spółki, jej status, numer w rejestrze oraz podstawowe informacje o składanych rocznych raportach są całkowicie jawne i dostępne w 3 językach na stronie: http://www.firmas.lv/profile/eurostrada-sia/40103520902
Za nasze usługi można otrzymać rachunek (wystawiony zgodnie z prawem łotewskim). Nie wystawiamy rachunku za bilety kolejowe.

Dane osobowe

Pobieramy tylko potrzebne dane osobowe, konieczne do realizacji zlecenia: imię i nazwisko zleceniodawcy, adres mailowy, telefon oraz imiona i nazwiska pasażerów. Po realizacji zlecenia uzyskane dane osobowe są usuwane. Nie przekazujemy danych osobowych innym podmiotom.

Copyright © 2013   bilety kolejowe Ukraina & informacje o Ukrainie       kontakt       nota prawna

Witryna internetowa wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies), wyłączyć ten mechanizm można w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej na: polityka prywatnosci