Nota prawna

Prawo własności.

Wszelkie prawa do strony biletykolejowe.ukraina.edu.pl są zastrzeżone. Właścicielem domeny ukraina.edu.pl oraz niniejszego serwisu jest....... Niniejszym zezwalamy na bezpłatne ściąganie ze strony rozkładów jazdy, w tym ich publikowanie na innych stronach internetowych przy pozostawieniu aktywnego linka do naszej strony.

Publikowane treści

Zastrzegamy, że ceny biletów kolejowych oraz ceny usług pośrednictwa opublikowane na stronach niniejszego serwisu internetowego nie są wiążącą ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i mają charakter wyłącznie informacyjny.
Zastrzegamy sobie swobodne prawo dokonywania w każdym czasie aktualizacji, modyfikacji, usuwania i dodawania informacji umieszczonych w witrynie internetowej, bez konieczności wcześniejszego powiadamiania o tym Użytkowników witryny. Zastrzegamy również możliwość zawieszenia na stałe lub czasowo prowadzenie portalu lub też ograniczyć dostępność pewnych jego opcji lub usług (bez powiadomienia Użytkowników witryny).

O spółce

Spółka ....... działa na unijnym rynku od marca 2012 roku. Koncentrujemy się na dostarczaniu usług informacyjnych polskim turystom, usług turystycznych polskim firmom oraz usług promocyjnych.
Dane spółki, jej status, numer w rejestrze oraz podstawowe informacje o składanych rocznych raportach są całkowicie jawne i dostępne w 3 językach na stronie:
Za nasze usługi można otrzymać rachunek (wystawiony zgodnie z prawem kraju, gdzie spółka funkcjonuje). Nie wystawiamy rachunku za bilety kolejowe.

Dane osobowe

Obecnie nie świadczymy żadnych usług i nie pobieramy żadnych danych osobowych.

Copyright © 2013  

Witryna internetowa wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies), wyłączyć ten mechanizm można w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej na: polityka prywatnosci