Kontakt

O nas

Od 2008 roku piszemy dla Państwa o Ukrainie. Od 2010 roku pomagamy Państwu w zakupie biletów kolejowych na ukraińskie pociągi. Nasze usługi są przystępne cenowo. Pragniemy zauważyć, że usługa pośrednictwa w zakupie biletów kolejowych nie jest naszą główną działalnością, w związku z tym jeśli nie otrzymujecie Państwo od nas odpowiedzi w przeciągu 24 godzin, prosimy o kontakt telefoniczny.
Zlecenia osób, które otrzymały mailem dane do przelewu (po potwierdzeniu wolnych miejsc na przejazd) są realizowane bez zwłoki, jeśli księgujemy przelew do ustalonego w wiadomości e-mail ostatecznego dnia wpłaty.
Więcej o formie prawnej działalności znaleźć można na stronie: nota prawna.
Odpowiedzi na typowe pytania oraz inne ważne dla kupujących informacje udzielone zostały w dziale: Pytania i odpowiedzi.

Jak zamówić bilety kolejowe

Aby zamówić bilety kolejowe prosimy przejść do strony formularz zamówienia biletów kolejowych.
Ze względów organizacyjnych zamówienia przyjmujemy tylko drogą mailową.

Szybki kontakt

W przypadkach dotyczących zapytań o bilety kolejowe lub w celu uzyskania bliższych informacji na temat rozkładu jazdy czy cen biletów prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach 8.00 - 22.00
Jeśli telefon jest włączony, ale nie odbieram - proszę ponowić dzwonek w ciągu godziny.
Jeśli telefon jest wyłączony - oznacza to, że jestem służbowo w Rosji lub Ukrainie - w takim przypadku proszę o wysłanie maila.

Copyright © 2013  

Witryna internetowa wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies), wyłączyć ten mechanizm można w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej na: polityka prywatnosci